Blog o życiu

Jakie są prawa audytu IRS podatkowe?

Co roku w dniu 15 kwietnia jest termin składania podatku dochodowego. Twój zwrot podatku można sprawdzić od daty pierwotnego zgłoszenia po upływie 3 lat. Jeśli złożyć go przed terminem, 15 kwietnia, trzy lata liczone od dnia 15 kwietnia roku były one należne. Należy zdawać sobie sprawę z prawa podatkowego IRS, aby wiedzieć, co jest dla Ciebie w sklepie za każdym razem można oczekiwać czek.

Niektóre z wyjątków od tej reguły są:

?? Jeśli szczegółach dochodowego 25% lub więcej na powrocie, test zostaje przedłużony do sześciu lat.

?? W przypadku złożenia oszukańczego zwrot, nie istnieje żaden przepis dotyczący terminu egzaminu. Oszustwa podatkowe do Urzędu Skarbowego oszukać, jak przy zastosowaniu nieprawidłowy numer Social Security. Błąd nie zrobił przez zaniedbanie z zamiarem nie jest oszustwem. IRS określa, co jest oszustem, a to prawie nigdy nie audyty wraca po trzech latach nawet z oczywistymi oszustwami.

?? Okres przedawnienia lub termin do rozpatrzenia zaczyna się dopiero, kiedy i jeśli złożyć zeznanie podatkowe. Jeśli nie zalogowany podatki i nie otrzymują czeki od IRS masz prawdopodobnie uciekł ich proces audytu.

zawiadomienia audytu zostanie wysłany drogą pocztową pierwszej klasy i nigdy nie odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w okresie między 12 a 18 miesięcy od deklaracji podatkowej złożonej. Jeżeli nie doszło do zgłoszenia w ciągu 18 miesięcy, to prawdopodobnie nie będzie testowane.

Zasady w Internal Revenue audytorów Instrukcja chęć zakończenia kontroli w ciągu 28 miesięcy. Oczywiście, IRS ma 36 miesięcy prawnych. Dodatkowy czas jest dla nich, aby przetworzyć żądania w Twoim imieniu, nie są zwykle opóźnienia wynikające z pozostałości, przelewów i innych ruchów.


Powiązane Kod Ordynacja podatkowa 1060L Artykuły

Tagi: , , ,

Related posts

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top