Blog o życiu

Jak LASIK może być Tax Free?

LASIK jest procedura wyborcza. Jako takie, większość firm ubezpieczeniowych nie zapłaci. Wiele osób utożsamia „fakultatywne” „drogie” z i wybierz metodę, jak LASIK wyrzec, nawet jeśli procedura będzie znacznie poprawić jakość ich życia.

Dobrą wiadomością jest to procedura wyborcza nie musi być wyniszczający finansowo. Dzięki elastycznym konto oszczędnościowe (FSA), aby zainstalować od pracodawcy, do wyboru metody, takie jak LASIK może rzeczywiście być wolne od podatku. Co to oznacza dla Ciebie jest to oszczędność nawet o 40 procent, co sprawia, że ​​to wspaniałe podejście znacznie bardziej dostępne dla wielu mieszkańców w rejonie San Francisco, którzy chcą żyć wolne od okularów.

Jeśli okulary i soczewki kontaktowe do kolidować z aktywnego trybu życia, czy po prostu chcesz mieć optymalną widoczność bez potrzeby okulary, FSA może pomóc zaoszczędzić na swoich metod, a ostatecznie płacą mniej ponieważ bez takiego planu.

Jak Lasik Tax Free

lub anulowanie procedury fakultatywnych jak LASIK jest zwolnione rzeczywiście bardzo prosty. FSA jest zwolnione konto podatkowe IRS zaakceptowanych oszczędności, które mogą być wykorzystywane jedynie do kosztów leczenia. Aby skonfigurować FSA po prostu:

Umów się na spotkanie ze swoim okulistą, aby dowiedzieć się, czy jesteś, gdy kandydatem do LASIK, jesteś kandydatem do LASIK, przedyskutować cały koszt operacji ze swoim okulistą Porozmawiaj z firmą HR manager, aby dowiedzieć się terminu składania wniosków zbiór otwarty w każdym miesiącu na FSANeben ilość wystarczającą do pozwalają płacić za LASIK w ciągu 12 miesięcy

Ostatni etap jest bardzo ważny. Większość FSA nie rolować, czyli wpłacić pieniądze na bok w tym roku nie będzie dostępna w przyszłym roku. Możesz też zrobić z LASIK na koniec roku, aby pomóc skonfigurować wystarczająco dużo czasu dla procedury, można zaoszczędzić nawet dać FSA w styczniu i planu.

To niesamowite korzyści jest, aby realną opcją dla wielu ludzi zdolnych do LASIK. Poprzez rozmowy z HR Managera dziś sprawdzić, czy firma oferuje FSA, możesz być wolny od ciężaru okularów w ciągu jednego roku.

Powiązane Kod podatkowy weekend Bezpłatne 2.015 Floryda Artykuły

Tagi: , , ,

Related posts

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top