Blog o życiu

Cydr jest rosey …..

progów podatkowych 2015 ZDJĘCIA:

Cydr jest rosey …..
progów podatkowych 2015 czuć się kilka dni
napędzane do picia, dlatego że, po dniu z niektórych Podejrzani o burzliwym jazdy od Great Ayton do Saltburn i Redcar cyklu ponad skończyło się w odzyskiwaniu Golden Smog w Stockton. Miło, że to słabo ukrytych hołd Sir Bradley Myślę, hak na wycieczkę w ostatniej rowerowe Yorkshire musi mieć. Cóż, dzisiaj był mój pierwszy wypad w moim spanking nowej pełnej gazowanego Boardman Super Pro Road. Oczywiście, jest to truizm, że wielu właścicieli mężczyzn na osiągnięcie mojego seniority- wspornik zawierający ostre granice na początku do końca, w średnim wieku, w celu sił malejących i utraty ulegać młodzieży do przynęty portu szminki-czerwony zwieńczone samochody sportowe zazwyczaj przemijania wysiłków na rzecz zwalczania trendy grawitacji i ciśnienia hydrostatyczne negatywne w soku powstania nowej wiosny skazany. Wszelkie sugestie, że mój ostatni zakup Boardman Super Pro (Good Girl, co kibic) może spaść do tej kategorii jest zniesławiające, być opór w pełnym zakresie w mojej mocy. Jestem jednak trzymam kciuki … A dlaczego w pubie? Cóż pierwszy wybucha znacznik na nowy super rower, 30 mil na zegarze, tylnej opony i testowania przed powolnym przebicie to 100 psi do 30 Pięć mil po naprawie (Jan święty będzie) jest, aby przerwać transmisję potwierdza przesunięcie pomiędzy zębatkami … Nie ma to jak uczucie z nowym większych zakupów to? (Kupiony rower tam wczoraj) Powrót do Halfords i klasyfikowane szczęścia z trzech nowych dętek do mojego opodatkowania firmy, aby zabezpieczyć wyrzucony. Zobaczymy, zobaczymy. Tymczasem właściciel, zauważam moja szklanka jest pusta!

Bo zmienił pracodawcę w ciągu ostatniego roku, mój grupy podatkowej została zmniejszona z 24% do 11%, rzekomo ze względu na zapisy do całości dochodów. Woohoo!
progów podatkowych 2015

Niezidentyfikowany artysta, Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) – Jeune Pecheur à la Coquille, w lewo, biznes reprodukcji sztuki, Caesars Palace w Las Vegas, NV 2011
progów podatkowych 2015
Sklep był z biznesu, ale także ogromna obniżki cen, sztuka była poza moim klasy sterowania. Ponadto, gdzie pasuje coś takiego w skromnej podmiejskiej Shack?

Tagi: , , ,

Related posts

Wierzchowce TV

TV-uchwyt jest idealnym towarzyszem dla nowych inwestycji w drogie urządzenia. Podkreśla piękne wszystkie estetyczne...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top