Blog o życiu

Szkolenia online (online stopień prawa karnego)

Prawo i kariera wymiaru sprawiedliwości umieścić dobre wartości dla pracy
W obronie oskarżonych, ściganie przestępców, walka z przestępczością, przeciwdziałanie terroryzmowi–jeśli masz zamiłowanie do sprawiedliwości, karierę w prawa i wymiaru sprawiedliwości umieścić swoje wartości w pracy. Z prawem lub stopień wymiaru sprawiedliwości, można być sędzią, prawnikiem lub asystentkę. Pracownicy organów ścigania, zapobiegania przestępczości i złapać przestępców na szczeblu lokalnym, krajowym lub międzynarodowym.

kariera w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i Prawo nie tylko dla prawników i policjantów
po prostu dlatego, że masz stopień w dziedzinie prawa karnego lub prawa nie oznacza, że trzeba być policjantem, czy prawnikiem. Pracuję w rehabilitacji, ратуете za dobro poszczególnych osób w ramach systemu wymiaru sprawiedliwości i pomóc im budować nowe życie po odbywania kary. Wymiaru sprawiedliwości i prawo kariera zaoferować realne możliwości pomóc społeczeństwu, zapewniając ekscytujące wyzwanie.jak partnera w programie karnego
i dyplom młodszego specjalisty w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości zapewnia studentom podstawową wiedzę o systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, i przygotowania do pozycji entry-level lub postępu w program licencjata. Studenci otrzymują podstawową wiedzę o systemie warunkowe zwolnienie, organów ścigania, poprawczych, dochodzenia i prawnych gałęzie rządu USA. Część nauk społecznych stopień ten program uczy studentów, jak społeczeństwo i prawo Karne są i rozpatrywane są kwestie dotyczące rasy, klasy i płci, a także globalne problemy<.br />edukacyjne przesłanki
i wymiaru sprawiedliwości programy są często oferowane w lokalnych szkołach i na uniwersytetach. Wejście w program wymaga maturę lub ged, Sat lub Act wyniki i, jak zwykle, eseje i listy referencyjne.
W programie zajęć praca
W skojarzonym programie, studenci uczą się podstaw systemu prawnego i prawa karnego, na kursach, takich jak:

policji
poprawka
i kryminologii
dla postępowania karnego
i nieletnich
w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

popularne możliwości kariery
dyplom młodszego specjalisty w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, studenci mogą znaleźć pracę w wielu pozycji entry-level, w tym:

poprawki oficer
w odniesieniu do nieletnich zatrzymanie pracownika
w przypadku płci sekretarza rozprawy
detektyw

kształcenia ustawicznego informacji
studenci mają prawo ubiegać się na program studiów w danej dziedzinie. Inni mogą szukać pracy jako entry-level pozycji, zdobywając tytuł licencjata.
prawnik o specjalności „aktywność egzekwowania prawa” i
prawnik o specjalności „aktywność egzekwowania prawa” różni się od podobnego stopnia w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w jego naciskiem na kwestie egzekwowania prawa, w szczególności na temat roli bezpieczeństwa publicznego, urzędników państwowych, w szczególności policji. To 2-letni program uczy umiejętności, takie jak przesłuchuje, traktowanie dowodów śledztwa, a także umiejętności technicznych, takich jak korzystanie z komputera. Tych, którzy chcą zrobić karierę w obronie społeczeństwa dowiedzieć się o źródłach przestępczości, system amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, prawa karnego i problemów społecznych.
W tym programie, studenci często studiowali w celach samoobrony, broni palnej, obserwacji i oceny z miejsca zbrodni. Materiał i praktyczne szkolenie daje studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania jako pracowników organów ścigania na szczeblu krajowym lub na szczeblu krajowym.
edukacyjne przesłanki
na wizytę w tym egzekwowania prawa program wymaga maturę lub ged, szkoły średniej stenogramy i Act lub Sat wyniki. Ponadto niektóre uczelnie wymagają wywiady, listy referencyjne i esej.
W programie zajęć praca
w wymiarze specjalności dowiedzieć się o tym, jak policja i inne organy ścigania współpracować i wykonywać w społeczeństwie. Zajęcia obejmują:

wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich
w policji i społeczeństwie
i procedur prawnych
Socjologia
Psychologia

popularne możliwości kariery
i po zakończeniu tego partnera programu studiów, studenci uzyskują umiejętności niezbędne do złożenia wniosku o pozycji entry-level, takie jak:

pracownikiem policji w
śledczy:
jako zastępca szeryfa
i policjant
i straży

Bachelor of science w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych
z tytuł licencjata w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, absolwenci mogą znaleźć pracę w takich dziedzinach, jak warunkowe skazanie, zakłady karne, organów ścigania; absolwenci mogą również wybrać, aby przejść w prawo program. S. B. w programie karnego łączy podstawowe kursy karnego, wyjaśniając, jak komponentów systemu prawnego, odpowiednich pracowników i ich społecznej roli wzajemnie się uzupełniają. Studenci będą uczyć się aspekty sądownictwa, w tym nadzór nad przestępców, poprawczych poradnictwa i leczenia, zapobiegania przestępczości i walki z przestępstwami elektronicznymi.
dla edukacji przesłanki
W większości szkół i uniwersytetów biorą perspektyw licencjat lub dyplom młodszego specjalisty z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów przesyłania lub jak pierwszaków wnioskodawcy. Nowi kandydaci muszą mieć co najmniej 2.5-3.0 hpa, Sat lub Act wyniki i szkoły średniej. Niektóre szkoły mogą wymagać także eseje, wywiady lub listy polecające.program zajęć praca
dla kawalerów nie tylko wdrożyć system prawa karnego, ale również może zawierać specjalne tematy, takie jak zachowanie, terroryzm i przestępstwa w zakresie informacji komputerowej. Kursy obejmują:

trybunału karnego w
metody badania
i sporządzenia dokumentów prawnych i badań naukowych
jak przestępczość i narkotyki
W zbrodnicze zachowanie
w zakresie zapobiegania przestępczości i

i ciekawych opcji kariery
dla absolwentów z dyplomem licencjata w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych może szukać pracy w lokalnych, stanowych i federalnych pozycji, takich jak:

Prywatny detektyw
na pracownika socjalnego
i надворный doradca
w hrabstwie pracownik policji
w kolonii administratora

Licencjat w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w zakładach karnych
na licencjata w kolonii program przeznaczony jest dla osób, które mają interes do pracy w UDO i poprawki podział systemu wymiaru sprawiedliwości. Podczas gdy program podkreśla socjologii i doradztwa. uczniowie, jak zwykle, uczyć się od nauczycieli, którzy mają praktyczne doświadczenie w pracy w więzieniach, więzienia i sądy. Kompensator bcj w programie korekcji wyposaża uczniów w umiejętności niezbędne w postępowaniu z przestępcami, zrozumienie kwestii prawnych i polityki, zarządzanie przestępców i dyskusji specjalistycznych przestępcy, takie jak zboczeńcy. Program zawiera również poprawki nieletnich, вневедомственной ochrony i psychologii przestępców.
edukacyjne przesłanki
z dyplomem szkoły średniej lub ged wymagane do wjazdu na БЦЗ w program poprawki. Studenci z stopień młodszego specjalisty może wysłać kredyty dla zapisu, podczas gdy inne mogą być stosowane jako wnioskodawców początkujących. Nowy wnioskodawców może być konieczne, aby umieścić znormalizowane wyniki badania, eseje i listy referencyjne.
W programie zajęć praca
w kolonii kursy łączą zarządzania, Teoria i ogólne poprawki problemy. Zajęcia obejmują:

W przypadku sterowania
kryzys strategii
na okres próbny i parole
i praw konstytucyjnych
w policji

popularne możliwości kariery
do poprawki absolwenci mogą znaleźć pracę w takich miejscach jak urzędy, sądy, WIĘZIENIA i więzieniach. Możliwe pozycje obejmują:

manager
i komornika
W parole officer
w kolonii specjalista
do więzienia inspektor

kształcenia ustawicznego informacji
osób posiadających tytuł licencjata w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych może zapisać się do szkoły prawniczej lub ubiegać się o pracę w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Wiele uczelnie oferują programy studiów magisterskich dla tych, którzy szukają wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa karnego lub karnego.

można ubiegać się o pomoc finansową.

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top