Blog o życiu

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest pasja, która rozpoczęła się, kiedy byłam małą dziewczynką. Pochodzę z jednego gospodarstwa domowego dominującej i rodziny o niskich dochodach, więc szanse na mnie idzie do college’u były bardzo niewielkie, zwłaszcza, że ​​nikt w mojej rodzinie byli przed mną. Pamiętam, od kiedy był w szkole podstawowej, mój tata zawsze mówi: „trzeba uzyskać dobre stopnie w szkole, tak aby można iść na studia” Chciał mnie mieć lepsze życie niż to, miałem, gdy byłem dorastania. Jego marzeniem było dla mnie, aby dostać dobrą pracę i odnieść sukces w cokolwiek, co chciałem zrobić. Zacząłem w Holyoke Community College, ale moim celem było przejść całą drogę, aż zarobić licencjat. Więc potem przeniósł się do New England College Zachodniej i będzie zarabiać mój licencjat w maju 2010. Jest pierwszą osobą w mojej rodzinie iść na studia, doświadczenie było nowe dla wszystkich i chcieli mi najlepiej, ponieważ widzieli nadzieję w mnie. W szkole nie byłem najlepszym uczniem; mój pierwszy rok w college’u był przełom. Byłem na liście Dziekana przez cztery kolejne lata. Posiadanie jednego rodzica i pochodzących z biednej rodziny, nie powstrzymało mnie od osiągnięcia swoich celów, ale zamiast tego zmotywowało mnie zawsze ciężko pracować.

Każda osobista refleksja przypomina mi się w kierunku szkoły prawniczej. Z moich wybitnych klasach, możliwości pracy zespołowej i mojej woli, aby odnieść sukces, zrobię dobrego prawnika i szkoła prawa będzie doskonałym dodatkiem do mojej kariery akademickiej. Kiedy myślę o studiach myślę o wzór do naśladowania, jestem wzorem dla mojej rodziny. Moim celem jest, aby pokazać im, że choć dorastał w biedzie, wszystko może się zmienić z napędem, determinacji, trochę pchania, i dużo ciężkiej pracy. W końcu mogę zobaczyć światło na końcu tunelu dla mojej rodziny i to jest świetny sposób, aby rozpocząć swoje życie. Stając prawnik jest moją pasją od lat i pracuję w stosunku do niego, odkąd dołączył do college’u. Gdy wziąłem kurs prawa w moim pierwszym roku studiów, ciągnęło mnie do różnych dziedzin i aspektów, które poznaliśmy i dostałem A w trakcie. Byłem bardzo zainteresowany wiedząc dlaczego doszło różne prawa i jak są one realizowane w dzisiejszym społeczeństwie. Gdy byłem w klasie I coraz bardziej interesują się różnymi prawami, środków i działań, które miały być podjęte w celu zakończenia sprawy. Prawo zawsze mnie fascynowało i po podjęciu tej kurs prawa został ustawiony w mojej głowie; Muszę zostać prawnikiem.

Zrobię wielki prawnika, bo mam dużo twardego, pracuję również w grupach, jestem zorganizowana, że ​​po drodze na wszystko mam zacząć, mam w sobie pasję do tego, jakie ustawić mój umysł, mają możliwość myśleć szybko, jestem liderem i kiedy chcę coś będę pracować tak ciężko, jak to ma osiągnąć mój cel. Ja też lubię dobre wyzwanie .I można ustawić wyższe cele i realizować je z niewzruszoną, determinacji, wytrwałości, podniecenia i pewności siebie.

I pragną otworzyć własną praktykę. Z pomocą swojej uczelni wiem, że mogę osiągnąć mój cel robi tylko to. Chciałbym być osobą, która może mieć znaczenie w życiu ludzi i zmienić społeczeństwo na lepsze. Chcę pomóc ludziom w potrzebie i społeczności. Realizując studia prawnicze, zamierzam wprowadzić specjalistę, który dostosowuje się do zainteresowań i uzdolnień, że rozwinęły się w moim życiu. Jestem więc bardzo oddany do udziału szkoły prawniczej.

 

Autor jest związane z Tanie eseje. Autor pomoże Ci z prawem Eseje.

Tagi: ,

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top