Blog o życiu

Projekt rozpoczyna kampanię Endeleo podkreślić dobra w świecie


Phiadelphia, PA (PRWEB) 28 lutego 2014

Co zrobić Nyakatch, miasta w wiejskiej południowo-zachodniej Kenii, San Juan del Sur, ubogich społeczności plaży w Nikaragui i Germantown, stara dzielnica w Filadelfii, mają wspólne? Oczywistą odpowiedzią jest, że są wszystkie miejsca, gdzie ludzie cierpią, testamenty do Co złego świata.


Ale to nie jest to, jak The Endeleo Projekt widzi ich. Rozpoczęty przez Davida Hersz i Maureen Holandii, absolwentów prawa Temple, Endeleo Projekt jest non-profit, która ma na celu wspieranie wspaniali ludzie robią wielkie rzeczy na całym świecie i przynieść swoje inspirujące historie na światło. Aby Hersz i Holandii, Nyakatch, San Juan del Sur i Germantown nie są dowody na świecie poszło nie tak, ale gospodarze bardziej pozytywne przeciw-narracji. W tych miejscach, trzy organizacje używają edukacji poprawić przyszłości dla zaniedbywanych populacji. Pomagając im zrobić to motywy nowej kampanii jest podniesienie świadomości i, oczywiście, pieniądze.


Wyjaśnia Hersz, „Tak wiele z tego, co widzimy w mediach jest ujemna. Ale w najgorszych okolicznościach, są niesamowici ludzie robią niesamowite rzeczy na życie lepszym innych. Chcemy, aby wyróżnić tych ludzi i wspierania ich pracy. „


Kampania zbudowana jest wokół idei crowd-finansowania: zbieranie pieniędzy i świadomości poprzez uzyskanie drobnych darowizn od wielu ludzi. Endeleo Projekt wykorzystuje Crowdrise, Nowy non-profit poglądach platformy, aby powiązać ze sobą historie swoich partnerów i ludzkie zainteresowanie sportach wytrzymałościowych. Zatem, kluczowe elementy kampanii są Love Połowa Marathon w Filadelfii w dniu 30 marca, a Challenge Atlantic City , triathlon ultra odległość 29 czerwca Endeleo Projekt rekrutuje zespoły biegaczy i triatlonistów, że gromadzenia funduszy za pośrednictwem własnych sieci. Holland i Hersz będzie zarówno uruchomić półmaraton, a Hersz będą rywalizować w triathlonie 140,3 mil. Ostatni wysiłek zdobył Endeleo projektu hojne sponsorowanie Swim Zespół Store, krajowy detalista, a to prowadzi więcej.


Projekt wzrosła Endeleo z pracy za granicą doświadczeń Hersz w Kenii w 2005 roku podróżował po kraju z mieszkańcami, odkrywania mniej odwiedzanych części kraju. „Natknąłem się na tych niesamowitych domów dziecka, które ratowania życia dzieci, a następnie zapewnienie im edukację na najwyższym poziomie, aby rozjaśnić ich przyszłość. Były zbyt małe i odległe, ktoś w Stanach Zjednoczonych wiedzieli, że istnieje, ale byłem przekonany, że Amerykanie będą inspirowane gdyby wiedzieli. „W wiejskiej południowo-zachodniej Kenii, Hersz spotkał Hellen O’chieng, były bankier, który zbudował szkołę i sierociniec nazywany Vispa. VISPA został pilotażowy projekt Endeleo Project. Endeleo, wymawiane en-fe-lay-o, to słowo suahili dla postępu.


Projekt podniósł Endeleo fundusze, które pomogą VISPA służyć więcej jego populacji docelowej. VISPA służy obecnie 2,5 razy więcej studentów, jak to miało miejsce w roku 2008. Od tego czasu rozszerzył Endeleo zarówno jego portfolio partnerów i jej usług. W 2012 nie współpracuje z The Barrio Planta Projekt (BPP), Nikaragui NGO rozpoczęte przez Philadelphia rodzimej Dyani Makous. BPP zapewnia dodatkowego wykształcenia, aby wypełnić luki w nieodpowiednim system szkół publicznych Nikaragui.


mówi Hersh, „BPP pozwoliło nam pokazać, że nasz model pracuje w więcej niż jednym kontekście, ale również partnerstwo nauczył nas, że wielkie organizacje potrzebują więcej niż tylko wsparcia finansowego.” Dwa najważniejsze potrzeby są oceny programu, które najbardziej grant- zapotrzebowanie twórcy, ale kilka lokalne organizacje mają zdolność do zrobienia i planowania programu, w celu zapewnienia danych jest dostępna na wsparcie oceny. Projekt oferuje teraz Endeleo te usługi, aby umożliwić jej partnerzy skupić jak najwięcej z ich energii i zasobów, jak to możliwe na świadczenie usług podstawowych.


Ostatnio Endeleo Projekt skupił swoje wysiłki bliżej domu, współpracy z nie-for-profit, Face w twarz Germantown . Z zamknięciem dwóch szkół publicznych GERMANTOWN w obie organizacje charytatywne łączą siły, aby zapewnić dostęp edukacyjnej do dzielnicy. Partnerstwo wykorzystuje Twarzą w intymnej relacji Face ze społecznością lokalną oraz wiedzy Endeleo Projektu w zakresie projektowania i oceny programów kształcenia do rozwoju Afterschool i letnie programy mające na celu zamknięcia luki osiągnięcia.


Celem nowej kampanii jest podniesienie wystarczająco dużo pieniędzy na pokrycie twarzy do programów edukacyjnych Face, pokrywa wydatki BPP na rok, i kupić dwa akrów ziemi dla programu zawodowego rolnictwa dla studentów Vispa jest. Wszelkie pozostałe środki będą pokrycie kosztów usług na Endeleo Projektu i pozostawić do weterynarza potencjalnych nowych partnerów. Większy celem jednak jest dla ludzi, aby myśleć nie stanowi nędzy i braku w Nyakatch, San Juan del Sur i Germantown. Endeleo Projekt chce, aby myśleć zamiast Hellen, Dyani i Mary Kay i inspirujących sposobów służą ich społeczności.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”

Tagi: , , , , , ,

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top