Blog o życiu

Prawa własności intelektualnej

Własność intelektualna składa się z nieruchomości, która jest uważana za niematerialne. Zgodnie z prawem istnieją co najmniej trzy różne rodzaje właściwości, które obejmują nieruchomości, rzeczy osobiste oraz wartości niematerialnych.

niematerialnych odwołuje się do informacji, które są utworzone z umysłów zarówno mężczyzn jak i kobiet. Informacje te są następnie przekłada się na wyrażoną myśl lub pomysł lub do namacalne, z którego człowiek może mieć prawa przypisane. Na przykład, dzieła literackie, piosenki, prace artystyczne, oprogramowanie, wynalazki, nazwy, symbole, wzory, zdjęcia, procesy przemysłowe, które są wykorzystywane do celów handlowych, metod biznesowych i marki są wymienione jako własności intelektualnej.

W związku z tym, w celu ochrony tych pomysłów z każdego, kto chciałby się na kopiowanie i ukraść im prawo zostało wprowadzone przepisy poprzez ustanowienie prawa własności intelektualnej. Te prawa ochrony własności intelektualnej z ekskluzywnych lub niektórych praw pozwalając osobę do złożenia wniosku i zabezpieczyć ważne znaki towarowe, patenty lub prawa autorskie.

rzeczywistym celem tych przepisów jest ochrona jednostki lub oryginalny pomysł spółki były przez określony okres czasu. Jeśli ktoś narusza kilka jedynek prawa do ich własności intelektualnej, prawo stwierdziła również środki zaradcze. Te środki mogą zawierać rozkazy gwałciciela, który stwierdza, on lub ona musi zaprzestanie pewnych działań. Ustawa przewiduje również rekompensaty pieniężnej w imprezach, gdzie firma lub osoba realizuje się na drodze sądowej przeciwko nim.

Ponadto, bardziej ogólnie, każdy z nas może być pociągnięty do odpowiedzialności, jeśli odtworzyć zawartość konkretnej książki, bez odpowiedniego zezwolenia. Filmy i programy telewizyjne będą również objęte prawami własności intelektualnej. Przepisy te istnieją na poziomie zarówno stanowe i federalne w Stanach Zjednoczonych. Przepisy prawa mogą się różnić od jednego stanu do innego stanu.

Ze swej natury, prawa własności intelektualnej są złożone i w czasie prawa stale się rozwijają, jak zmiany są wykonane. Dlatego wielu prawników, którzy są zarejestrowani jako rzeczników patentowych będzie wyróżniać się jako prawnicy prawa własności intelektualnej. W szczególności, w dobie globalizacji, prawa intelektualne podlegają zarówno traktatem międzynarodowym, jak i ustawodawstwa federalnego. Jednakże, tajemnice handlowe jest tylko wyjątkiem.

ABA jest organizacją, która została stworzona, aby przejść i poprawy praw własności intelektualnej. Stowarzyszenie jest również zobowiązana do sprawiedliwego i uczciwe administrowanie. Istnieje również wiele różnych organizacjach krajowych i międzynarodowych, które zostały ustanowione (AIPLA, FA, USTR, USPTO, IIPI, praw własności intelektualnej itp.).

 

Zalecamy Innovate IP. którzy są ekspertami własności intelektualnej i znaków towarowych Adwokaci

Podobne href=”http://halena.com.pl/index.php/category/prawo/”>

Tagi: , ,

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top