Blog o życiu

Pięć z najgorętszych prawa pracy na Żądanie

Prezentowane bezpośrednio oto pięć z najszybciej rozwijających się zawodów w organach ścigania. Dane statystyczne uzyskane z biura statystyki pracy.

śledczy i prywatnych Detektywów

podnoszenie internetowych przestępstw, takich jak oszustwa i oszustwa potrzebę dla prywatnych detektywów. W ciągu najbliższych ośmiu lat zobaczysz przewidywany wzrost o około dwadzieścia jeden procent lub blisko 7100 nowych miejsc pracy w 2020 roku.

perspektywy muszą mieć towarzysza i nawet licencjata, aby stać się właściwe, aby wykonać zadanie. College lub uniwersytet programy szkoleniowe w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub nauki polityczne-to jest duży plus dla przyszłych detektywów i śledczych.

średnie zarobki: $ 42,870.00 Rok

pracownicy służby Kuratorskiej, poprawczych profesjonalistów

stale rosnące pozbawienia ludności doprowadziły do wzrostu popytu na poprawczych i Probacji, że szacuje się, że wzrost popytu o około 18% lub 17000 plus praca w 2020 roku.

Схоластические wymagania zwykle zawierają dyplomem licencjata w dziedzinie pracy społecznej, wymiaru sprawiedliwości, psychologii lub pokrewnych programów. Znajdziesz Łowcy nagród, które wymagają od wnioskodawców mają stopień studiów podyplomowych na bieżąco, jeśli nie mają doświadczenia w pracy.

typowa Wynagrodzenie: $ 47,200.00 w rok

gry Monitorowanie pracowników, bezpieczeństwo hazardu, gier detektywów i strażników

kasyno było legalne w wielu krajach, obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na automaty pracownicy służby nadzoru na zewnątrz budynków, bezpieczeństwo podczas gry detektywów i strażnicy, aby chronić i zapewnić odpowiednią ochronę dla instytucji. Przewiduje on, że w ciągu najbliższych dziesięcioleci będzie 18-procentowy wzrost popytu lub za około 200.000 nowych możliwości pracy.

jak zwykle, dyplom szkoły średniej lub równa GED wystarczy, aby być zatrudniony, jednak niektóre osoby rekrutujące chcieliby swoich kandydatów, aby uzyskać niektóre szkolenia w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

typowa Wynagrodzenie: $ 33,840.00 w rok

kryzys menedżera

przyczynia się do wzrostu ludności i szybkiego postępu technologicznego doprowadziło do wzrostu popytu na kryzys menedżera, za 12-procentowy wzrost popytu w okresie od 2010 do 2020 r. lub około 11,700 nową pracę gotówki.

średnia edukacja szkolna lub podobne GED, wydają się być wystarczające do nagrywania zarządzające poziomie pracy, jak i dyplom w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, łączności i informatyki jest faktycznie duży plus dla kandydatów.

typowa Wynagrodzenie: $ 35,370.00 w rok

policja i śledczy

popyt na glinach i śledczych-to rzeczywiście wpływa na wzrost liczby ludności, a także bardziej istotne odwrócić tempie, co jest konsekwencją niskiej pensji w niektórych urzędach, ale i pracę w federalnych i stanowych departamentów zaoferować znacznie lepszym rozwiązaniem. Umiarkowany wzrost 7% oczekuje się w okresie od 2010 do 2020 r. lub około 58 000 nowych miejsc pracy.

rośnie liczba agencji dziś wymagania, aby uzyskać stopień młodszego specjalisty, chociaż maturę lub ged będzie wystarczające do zaspokojenia potrzeb w szeregu instytucji. Kilka powiązanych kursów, jak informatyka czy prawo może być zaletą. Będąc w kilku językach może być również zaletą.

średnie zarobki: $ 55,010.00 roczny

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top