Blog o życiu

Online-wykształcenie (tytuł magistra w zakresie egzekwowania prawa)

W polu widzenia organów ścigania, policji i śledczych są jednymi z najbardziej istotnych usług publicznych w kraju, i skierowane na ochronę i obsługujących ludność w różnych sytuacjach. Zakresie egzekwowania prawa i ochrony porządku publicznego skupić się na utrzymaniu porządku na ulicach miasta i ujęcia przestępców, podczas gdy dziedzinie badań koncentruje się na różnych metod, takich jak zbieranie informacji, obserwacji, zbierania i analizowania dowodów, aby przypisać sprawcy do przestępstwa.

w kontynuowaniu kariery w organach ścigania może podjąć w dowolnym wielu kierunkach, z bezpieczeństwa wewnętrznego, policji, karno-wykonawczej systemu prawnego i sądownictwa.

pracownicy organów ścigania w Stanach Zjednoczonych mogą być wykorzystane w lokalnych, stanowych i federalnych rządów, ale wszystkie one są naszym misją ochrony bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości i zatrzymania przestępców. Możliwości rządu federalnego w zakresie egzekwowania prawa w działalności obejmują Straż Przybrzeżna USA, FBI, CIA, DEAT pozycji z Departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego USA, sędziów federalnych, stanowych więziennych strażników i wiele innych. w

w państwowym i lokalnym stanowisku komornik, prokurator lub miejskie więzienie ochroniarz, policjant, detektyw, prawnik w sprawach karnych, sędziów i inne. Funkcjonariusze mają prawo przeprowadzać aresztowania, śledztwa w sprawie przestępstw, rozpatrywania spraw, prowadzenia dochodzeń i/lub dać karę. Funkcjonariusze przechodzą specjalne szkolenie w swojej dziedzinie, ale każdy ma zrozumienie i dążenie do wspólnego systemu wymiaru sprawiedliwości w Stanach Zjednoczonych.

online magisterskie w wymiarze przygotowania do pracy w systemie wymiaru sprawiedliwości. Choć studenci mogą uzyskać online licencjat w organach ścigania, online-mistrz w policji daje im wyższy stopień wiedzy i zapewnienie dostępu do wzrostu poziomu pracy. Niektóre programy, w organach ścigania jest wymóg tezę, a nie teza programu nie przeszkadza studentom uzyskanie miejsca pracy w regionie. Studenci z online magistra organy ścigania mogą iść do pracy policjantów, organów samorządu lokalnego, pracowników instytucji federalnych, takich jak Ministerstwo bezpieczeństwa wewnętrznego, lub mogą one pracować dla siebie jako prywatnych detektywów. Ci, którzy są zainteresowani bardziej intensywnych badań mogą przejść do zobacz online kandydat w organach ścigania.

jakie są rodzaje online magistra organy ścigania mogą studenci realizują?

studenci mogą realizować jedną z kilku różnych online magistra w organach ścigania w akredytowanych szkół internetowych.
i, ponieważ aktywność egzekwowania prawa jest szerokie pole do tego, aby stać się ekspertem w danej dziedzinie, studenci często prześladują specjalności lub koncentracji.
w ogólnych kierunków, które oferuje online obejmują:

bezpieczeństwa narodowego: organy mistrzów online stopnia, studenci będą uczyć się, jak rozwijać i utrzymywać sieć bezpieczeństwa, który chroni USA przed zagrożeniami. Będą uczyć się wzrost globalnego terroryzmu, nadzwyczajnego planowania i znaczenie współpracy między organami podczas pracy z dużymi zagrożeniami zewnętrznymi.
Kryminologia: studenci będą uczyć się charakter przestępczości w Stanach Zjednoczonych. Będą się uczyć, jak, dlaczego akt indywidualnego przestępców, jak robią i dlaczego poziom przestępczości różnią się między różnymi społecznościami.
poprawki: online ścigania studenci i uczniowie będą uczyć się służby po robocie z więźniami systemu w USA. Będą uważnie patrzeć na to, jak przestępcy zostali ukarani, jak programy rehabilitacyjne pracy, społeczne i polityczne czynniki, które tworzą system zakładów karnych.
w sprawach wymiaru sprawiedliwości w stosunku do nieletnich: studenci będą uczyć się, jak system wymiaru sprawiedliwości reaguje na młodych przestępców. Będą one rozpatrywane w odniesieniu do nieletnich sędziami skupić się na rehabilitacji za karę i zobacz na społeczne i ekonomiczne czynniki wpływające na zbrodnicze zachowania u młodych ludzi.
według prawa karnego: online magister prawa studenci organów ścigania będą mogli zapoznać się i przeanalizować system praw, które są używane do korekcji zachowań w Stanach Zjednoczonych. Będą czytać sprawy, zbadać statut i omówić, w jaki sposób prawo wpływa na społeczeństwo.

że studenci chcą się uczyć w trybie online w programie prawa organów magistra?

online magisterskich ścigania studenci zdobędą wiedzę o systemie wymiaru sprawiedliwości, polityka publiczna wobec przestępczości i motywy działań przestępczych. Najlepsze gry online magisterskie stopnia w organach ścigania będzie uczyć studentów, jak zorganizować informacje związane z przestępczością i go używać, aby zapobiec zbrodni. w

niektóre zajęcia, które cieszą się popularnością wśród studentów, otrzymanych w najlepsze gry online programy magisterskie w zakresie egzekwowania prawa w działalności obejmują:

1. Zwiadowcze operacji: ten kurs uczy studentów, jak wykorzystać te dane, zebrane w pole do analizy i zatrzymać przestępstwo. Studenci dowiedzą się o etycznych, prawnych i kwestii operacyjnych, związanych z korzystaniem z takiego inteligencji.
2. Karnego Teoria: kurs zapoznaje studentów z teoriami, dlaczego zbrodnia miała miejsce. Studenci będą uczyć się takie czynniki, jak ubóstwo i kulturowych norm, aby lepiej zrozumieć kryminalną sytuację.
3. Terroryzm: w tej klasie, studenci będą badać zjawisko terroryzmu na całym świecie. Będą uczyć się motywy ataków terrorystycznych i skutków terroryzmu w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

można ubiegać się o pomoc finansową.

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top