Blog o życiu

Najlepsze uczelnie medyczne kodowania w USA

Wśród licznych szkół medycznych kodowania, istnieje kilka z nich, które są uważane za bardziej prestiżowe niż inne. Przykładem jest Kaplan kariera Instytutu, który jest dostępny w szkolnych miasteczkach, takich jak Harrisburg, Nashville i Bostonie. Oferuje on program dyplomu medycznego kodowania, który obejmuje wykłady, zębów twierdzi, szkolenia lab w ubezpieczenia ubezpieczenia oszustwo i wykorzystanie sprzętu, terminologii medycznej i prawnych. On będzie przygotowywać uczniów do przejścia certyfikowany Profesjonalny koder (KPK) ewaluacja<.br />ponadto, Berkeley college stworzył również znane nazwisko do swojego programu opieki kodowania. To faktycznie business college, znajduje się w New Jersey i Nowy Jork, która oferuje program studiów zadzwonił do Administracji opieki zdrowotnej. Program obejmuje niektóre opieka medyczna praca Biurowa wraz z medycznego kodowania i płatności. Szkoła oferuje również program online dla niepalących studentów. Obejmuje kursy, takie jak informatyka, ubezpieczenia polu nauk humanistycznych, terminologia medyczna i zdrowie pielęgnacja etyki i prawa.
W Lincoln-instytut techniczny jest jednym z szkół medycznych kodowania, które oferują opiekę kodowanie i fakturowanie program online, a także na jej pierwszym kampusie, jak podział kursu medycznej Administracji. Program nauczania będzie obejmować szkolenia techniczne, farmakologia, szkolenia biznesowe, polisy ubezpieczeniowe, a także niektóre przepisy ustawy.
Rasmussen college oferuje dyplomowych programu opieki kodowania, który obejmuje kursy, takie jak ICD-9-cm kodowania, patologii, terminologii medycznej, anatomii, fizjologii, ambulatoryjnych kodowanie pielęgnacji i opieki prawa i etyki. Ta uczelnia oferuje dodatkową zaletę, że usługa jest dostępna dla studentów, aby zwrócić się o pomoc, aby szukać pracy w karierze<.br />W sojuszniczych szkołach korespondencja miejsce wśród medycznych szkół zawodowych kodowania, która oferuje program, zawierający w sobie HCPCS poziomu 2, standard PPC, ICD-9-cm i zaawansowanej terminologii medycznej kursu. Laptopy będą dostępne w szkole, i w zasadzie ona działa jako platformy do przygotowania uczniów do egzaminu PDA.

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top