Blog o życiu

Kto naczelny medyczny szkół w USA?

Kiedy zaczynał zobacz w najlepszych szkół medycznych, oczywiście, każde osiągnięcie wysokiej i pracowitym studentem wcześniejszego miód chce dostać się do lepszej szkoły mogą one, w tym jeden z najlepszych w kraju, jeśli to możliwe. Te licencjaci przyzwyczajeni być wyjątkowe, ciężko pracować i są w tym dobrzy. Jednak nie wszyscy uczniowie będą w stanie zrobić to w programie ich wybór, i to jest dla nich ważne, aby zrozumieć, że najlepszych szkół medycznych w kraju nie zawsze wiąże się z ogólnym wysokim poziomem studiów magisterskich.

tak, szkół, takich jak uniwersytety ivy League Princeton, Yale, Harvard, Dartmouth, Brown, Cornell, Kolumbii i Uniwersytetu stanu Pensylwania – często pierwszą rzeczą, że potencjalni studenci medycyny oglądać.

pre-med student musi wiedzieć, że naczelny medyczny szkół w USA nie zawsze przyłączone do większych szkół nazwy. Klasyczny przykład, który leży w tej chwili: Princeton, który nawet nie ma prawnej lub medycznej szkoły.

choć nie mogą być pewne, które są związane z dużą nazwą szkoły, według rankingu „US News & World raport” i „Princeton review”, tylko Harvard szkoła medyczna w pierwszej dziesiątce rankingu szkół medycznych w kraju.

na uniwersytecie Waszyngtona w St. Louis, być może, druga najlepsza szkoła medyczna w kraju, grając drugie skrzypce tylko na Harvard. Niektórzy nawet twierdzą, że Waszyngton Saint Louis najlepiej nadaje się dla większości studentów i w równym Harvard edukacji. Waszyngton, wraz z uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco (ucsf), są tylko dwie szkoły medyczne, dostępnej w „dziesiątce” medyczne uczelnie w kategorii naukowo-badawczego i podstawowej opieki zdrowotnej.

i nasuwa się bardzo ważne pytanie: co to jest naczelny medyczny szkół? Część tej odpowiedzi zależy od tego, co dokładnie student poszukuje do swojej szkoły. Jeśli szukasz badania medyczne i naukowców, programy i prestiżu z tego pola, to istnieje wiele znanych uniwersytetów, aby wybrać spośród takich, jak Duke ‚ a, Johns Hopkins university i columbia. Ale jeśli Jesteś bardziej zainteresowany w podstawowej opiece zdrowotnej, to można szukać w szkołach, takich jak University of New Mexico, uniwersytet Iowa i uniwersytet Vermont.

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top