Blog o życiu

Grupa ustawy Weinberger zadowoleniem Były NJ Sędzia Sądu Najwyższego Marquis D. Jones, Jr.


Parsippany, NJ (PRWEB) 11 maja 2015

Grupa ustawy Weinberger ma przyjemność poinformować o dodaniu byłego zastępcy prokuratora generalnego i NJ Superior Court Judge w Ocean County, markiza D. Jones, Jr., do jej Zespół prawników prawa rodzinnego. Decyzja Jonesa ponownie wprowadzić prywatną praktykę z największych w New Jersey kancelarii rozwodów i rodziny wynika, kilkudziesięcioletnią karierę w służbie publicznej, a ostatnio, jako Sędzia Sądu Najwyższego.


„To był zaszczyt i przywilej służyć obywatelom New Jersey jako członka Sądownictwa. Teraz czekamy na przy moim rodziny doświadczenie sąd służyć rodzinom New Jersey w inny sposób, „Jones w oświadczeniu o jego odejściu z usług publicznych i wrócić do prywatnej praktyki.


Pochodzący z Paterson, Marquis D. Jones Jr. rozpoczął swoją karierę w United States Air Force, służąc w USAF od 1976 przez 1987 i rośnie do rangi Staff Sargent. Po odbyciu służby wojskowej, Jones zdobył JD z Rutgers Law School w roku 1994. Następnie pracował w prywatnej praktyce na kolejną dekadę, zanim został mianowany zastępca prokuratora generalnego w New Jersey Biura Prokuratora Nadużyć Finansowych (OIFP Ubezpieczeń w 2004 roku)

New Jersey Ustawodawca zainstalowany Jones jako NJ Superior Court Judge na Ocean County w styczniu 2008 roku sędzia Jones był jednym z dwóch Afroamerykanów służyć na ławce Ocean County Superior Court w czasie. Podczas swojej kadencji w Sądzie Rodzinnym Jones przewodniczył niezliczonych rozwodu, opieki nad dziećmi, kwestie braku rozwiązania i sprawach nieletnich. Sędzia Jones został również wyznaczony prowadzenie Dzieci w Court Judge. W tej roli, on autorem opinii w podrzędnych wykorzystywania i zaniedbywania przypadkach.


„Zapewnienie zdrowia, bezpieczeństwa, a dobro dzieci było i pozostanie tematem kopalni”, mówi Jones z jego rekord.


Jones jest zadowolony, że jego decyzja, aby wejść prywatną praktykę prawniczą rodzina dostarczyła mu możliwość pracy z Law Group Weinberger. Kilku prawników tej firmy są certyfikowane w prawie francuskim przez Sąd Najwyższy w New Jersey, a założyciel Weinberger Bari Law Group, Z. Weinberger, regularnie przyczynia się do New Jersey Law Journal, a także służy jako Associate autorze Rodziny New Jersey Prawo Praktyka, 15 Ed., 2013, traktat wykorzystywane przez praktycznie każdego sędziego i prawa rodzinnego lekarza w stanie New Jersey.


„Grupa ustawy Weinberger to dynamiczna grupa prawników, którzy naprawdę służą najlepszym interesie swoich klientów. To jest satysfakcjonujące i pracować obok prawników prawa rodzinnego, którzy są tak kompetentny w swojej dziedzinie, a którzy pracują tak ciężko dla swoich klientów „, dodaje. Jones ćwiczy z biura firmy w Mount Laurel.


Weinberger Law Group jest największą firmą prawniczą w New Jersey rodziny i dotyczy wyłącznie spraw odnoszących się do rozwodu, opieki nad dzieckiem, alimentów, alimenty, podział majątku, małżeństwa osób tej samej płci i partnerstw krajowych, kwestii przemocy w rodzinie, a także wszystkich innych aspektach prawa rodzinnego.


Oprócz posiadania biura w Mount Laurel, biura Grupa ustawy Weinberger znajdują się w Parsippany (siedziby), Basking Ridge, Hackensack i Freehold, New Jersey. Aby dowiedzieć się więcej na temat zaufanego zespołu prawa Grupy Weinberger prawa rodzinnego i rozwodowych adwokatów, odwiedź http://www.WeinbergerLawGroup.com lub zadzwoń (888) 888-0919 .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej Małżeństwo U. prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top