Blog o życiu

2007 Egzamin Odbywa Się Nierealne Prawnicy?

Pewnego dnia natknąłem się na temat, w Południowo-Zachodni Uniwersytet (ЕРР) Cebu, Filipiny, wydział prawa stowarzyszenie absolwentów grupy Znajomych. W temacie mam na myśli czyta „2007 egzamin przechodnie są fałszywe prawników”.

nie chcąc wiedzieć korzeń ten problem, klikam na post, w którym nastąpiło odwołanie, która doprowadziła mnie na forum, gdzie to pytanie są sporne. Po przeczytaniu nawiązywanie topic-rozrusznika i po chwili przemyślany, mam mój własny argument Stowarzyszenie grupa absolwentów ЕРР kolegów o tym, że POJAZD nie miał racji w co oznacza, że w 2007 roku egzamin przechodnie lewe. Moja odpowiedź brzmi:

szczerze mówiąc, topic rozrusznik nie tylko pokazać swój idiotyczny sposób, ale i jego ignorancją, gdy on zasugerował, że w 2007 roku egzamin przechodnie lewe. Dla informacji czytelników, nie jestem 2007 egzamin пассер.

u tego człowieka duża paczka głosi, że „zgodnie z Przepisami tenisowy, bar экзаменуемый uważa się za przyjęte, jeśli on dostaje średnio 75 procent wszystkich przedmiotów nie spada poniżej 50 procent na każdy temat.”

i jego nieletni paczce również twierdzi, że „przechodząc wynik został przeniesiony z tradycyjnego 75% do 70% w 2007. Z tego powodu, Komitet bar następnie obniżył stawkę dyskwalifikacji pracy i prawa cywilnego z 50 do 45 procent.

wykorzystując te dwa pomieszczenia, ma wrażenie, że „w ten sposób, na podstawie tego, co oni 2007 egzamin przechodnie nie wykonał normy, ustanowione rozporządzeniem sądu, w 2007 r. egzamin odbywa się nierealne prawników.”

i to jest ignorancja! Ten człowiek oparł swoje wnioski na założeniu, że zasady sądu nie może być zmieniony. Ten człowiek nie uwzględnił w Konstytucji z 1987 roku, w zasadzie artykuł VIII, rozdz. 5 akapit. 5, w którym czytamy: „Sąd Najwyższy ma następujące uprawnienia . . . Manifestować zasady dotyczące bezpieczeństwa i ochrony konstytucyjnych praw, отговариваясь, praktyki i procedury we wszystkich sądach, wstęp do praktyki prawnej, zjednoczona kolegium adwokatów . . . „

krótko mówiąc, w Konstytucji z 1987 roku należała władza do sądu Najwyższego, aby określić, kto będzie kwalifikacje, aby być w barze. Sąd najwyższy był tylko wykonywać swoją władzę, kiedy to obniżył prędkość przejścia na 2007 egzamin to zupełnie normalne. Letifico yt jak otworzyć skopiowaną (Brawo idioci)

Related posts

Szkoła: Przed I Po

Do przyjęcia na studia prawnicze to coś, co może zmienić życie człowieka. To może...

Wspólnego Prawa Rodzinnego

Wspólny rodzinny ustawa stosuje się w celu uzyskania rozwodu w sądzie środowiska. Jest zaprojektowany,...

Szkoła Prawnicza

Decyzja o przystąpieniu do szkoły prawniczej ma pochodzić z głębi mnie i to jest...

Asystent Degree Program

Zrozumienie, dlaczego trzeba zrobić studiów paralegal online, jest bardzo ważne, ponieważ będzie lepiej skierowane...

Zabawa Z numerami

Jestem prawie pewien, że nie jestem jedynym, który nie patrzy na historię o rzekomych...

REUTERS / Kim Hong-Ji

REUTERS / Kim Hong-Ji Miejscowe Najważniejsze dla Westlaw Własności Intelektualnej zapewnia streszczenia istotnych decyzji...

Widok sprawach cywilnych

pozwu wniesionego do naprawienia prywatną źle, takich jak naruszenie warunków umowy, zaniedbania lub ingerencji;...

International University Law

Wyobraź sobie pracę w Hadze, walcząc o międzynarodowych praw człowieka lub obronie imigrantów, którym...

Pobierz Narażenie na U.

Jeśli właśnie rozpoczął jazdy samochodem, jest to czas, kiedy należy również dowiedzieć się wszystkiego...

Cena Nicei Nails

Cena od Nice Nails W ubiegłym roku, Departament Pracy Stan Nowy Jork, w połączeniu...

Zbiorowy

korporacja jest odrębnym podmiotem prawa, zazwyczaj używany do prowadzenia działalności gospodarczej. Korporacje istnieje jako...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top