Blog o życiu

2009 NFL Picks podgląd – Tennessee Titans

Tennessee Titans przyszedł jeden z najlepszych sezonów w historii klubu wyjściowych. Z rekordem 13-3 regularnego sezonu trudno jest uwierzyć, że potrzebuje dużo pomocy w off-season. Ale jak każdy zespół NFL, zawsze można lepiej. Mają Tytani nie wystarczy w sezonie należy traktować jako kandydata Super Bowl? Będą one nawet zrobić playoffs z powrotem? Jeśli wolne NFL Preseason Picks wyszukiwanie, nie oczekuj Tytani nawet top team w ich podziału, nie mówiąc już o całej NFL.

Dobrą wiadomością: Najlepszą rzeczą, jaką można powiedzieć o tytanów jest to, że wciąż mają niesamowitą gwałtowny atak. W ubiegłym roku „Grzmoty i błyskawice” tandem prowadzony przez LenDale White i Chris Johnson tytanów obraźliwe ataku. Chris Johnson udowodnił, że jest jednym z up-and-coming jest systemem plecami w lidze. Jego kombinacja szybkości i mocy nie ma sobie równych w NFL. Był najszybszy gracz wyjdzie z połączenia uczelni, ale jego ulotności był znak zapytania. Ale po pełnym sezonie, teraz wiemy, że rzeczywisty interes. Spójrz na dłużej, aby przejść od jego kierunku, prowadzi w sezonie długa. Dodali również inny przyzwoity szeroki odbiornik Nate Waszyngtonie w Steelers.

Zła wiadomość: Prawdopodobnie największa wpadka w offseason było stracić „All-World” obronna Albert Haynesworth do Washington Redskins uporać się w ciągu pierwszych kilku minut wolnego agencji. On podpisał 100 milionów dolarów kontrakt dla niego najlepiej opłacanym obrońcą w historii ligi do wprowadzania. ukarać swojego znaku towarowego gra na środku obrony, nie jest nigdzie indziej w lidze. Jest to bardzo trudne graczowi zostać wymieniony. Talent jak on nie przyjść bardzo często, a Tytani nie są tak silne na obronę wyniku.

Nie są one również jako dynamiczne w działaniu. Twoje odejście gra jest nadal w większości przypadków odpowiedzialność. Nie posiada szeroki odbiornik # 1 na liście i Nate Waszyngton nie ma się to zmienić. Kerry Collins jest ich rozgrywający jeszcze i on nie jest jeszcze młodsza. Następnie za nim, masz jedną z największych spraw głowy wsiadł Vince Young w sporcie zawodowym. Jedyną rzeczą, która ma swoje przestępstwa dla nich jest Chris Johnson z okolicznościowym dawce Lendale White. Ich obrona nie może być w stanie wygrać 13 gier w tym roku.

Outlook nie wyglądają na tytanów powtórzyć swoje wyniki z zeszłego roku. Jeśli chodzi o typy bukmacherskie piłki nożnej NFL udać, Tytani spodziewać Texans i Colts być remontowane i meta w ich podział trzeciej. Nadal będzie konkurencyjny, ale ogólnie myślę Texans nie wystarczy, aby prześcignąć je w podziale. W Jaguary mógł podskoczyć i konkurować w tej dziedzinie. Jesteś tylko jeden sezon od bardzo dobrego zespołu z i nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. Ten podział jest knock-down, drag-out walczyć do końca.


Znajdź więcej podatki weekend Darmowe 2015 Kod produktu Tennessee

Tagi: , , , ,

Related posts

Rafting w Tennessee

Whitewater rafting w Tennessee napięcie i podniecenie czeka każdego podróżnika, który ośmiela się wiosła...

Tennessee Nekrologi Nekrologi

Tennessee Nekrologi nekrologi są obecnie udostępnione publicznie do użytku osobistego. Śmierć osoby automatycznie aktu...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top