Blog o życiu

Zabezpieczeń dla systemu CRM Finansów i

www i e-mail są teraz częścią codziennej rutyny dla większości organizacji. I choć przedsiębiorstwa istnieją od setek lat, bez żadnego z nich, większość firm są teraz zależne od nich.

Korzystanie z Internetu i poczty elektronicznej wzrosła szybkość komunikacji, transakcji i ostatecznie decyzji. Ale także otworzyła zupełnie nowy świat zagrożeń, które firmy muszą teraz do ochrony przed. Wiele z tych zagrożeń może naruszyć bezpieczeństwo systemu CRM, Business Management Finance czy i mają zdolność do powodowania istotnych problemów i zakłóceń.

Dane są najważniejszym zasobem firmy. W rezultacie, jednym z największych wyzwań, które stoją obecnie organizacje jest zapewnienie danych przechowywanych w ich systemie jest bezpieczna. Zabezpieczanie danych oznacza ochronę sprzętu, oprogramowania i sieci, które poruszają się po, a nie tylko jeden z tych elementów w izolacji.

Dlaczego organizacje muszą mieć sprzęt, oprogramowanie i bezpieczeństwo sieci?

Niezależnie od wielkości czy branży, informacje są krytyczne dla biznesu, ponieważ jest kluczem do zapewnienia przyszłego wzrostu i kontynuując sukces. Bardzo często wszystkie informacje dotyczące klientów i konkurencji odbędzie się w systemie CRM lub Konta. Ale, bez procesów w celu ochrony danych, jest podatny na nadużycia lub kradzieży. Następnie, zapewniając te systemy są bezpieczne jest koniecznością. Jednak ochrony przed jednym zagrożeniem w izolacji nie zapewni, że Twoja organizacja jest bezpieczny. Po tym wszystkim, oprogramowanie spółki były zapisywane na sprzęcie i jest to zbiór sprzętu, który tworzy sieć. Dlatego też, w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, firma musi mieć rozwiązania bezpieczeństwa, które chronią ich sprzętu, oprogramowania i sieci. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to nie jest bezpiecznie założyć coś.

Jakie są różne rodzaje zagrożeń CRM, systemy zarządzania Finanse i Biznes?

Istnieje wiele różnych rodzajów ryzyka bezpieczeństwa w obliczu organizacji. Tradycyjnie wirusy i spam były dwa główne zagrożenia, a te są wciąż powszechne dzisiaj. Jednak w wyniku liczby ukierunkowanych ataków na organizacje złośliwych, wiele są teraz świadomi zagrożeń zewnętrznych i stosuje procedury w celu ochrony przed nimi. Ale to już nie jest tylko rodzaj organizacji ryzyka stoi. Zagrożenie ze źródeł wewnętrznych znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat w bezpośrednim związku z rozwojem sytuacji w urządzeniach przenośnych, takich jak iPod osobistych, dyski USB i telefonów komórkowych przechowywania i. Urządzenia te sprawiły, że łatwiej niż kiedykolwiek dla pracownika do kopiowania dużych ilości danych z systemu CRM lub rachunkowości i zabranie go ze sobą, gdy opuszczają.

W obecnej sytuacji gospodarczej, przedsiębiorstwa szukają sposobów na zmniejszenie kosztów, a jako zabezpieczenie wynik może być postrzegane jako koszty, które organizacja nie musi. Jednak, obniżony poziom bezpieczeństwa, w połączeniu z coraz większej liczby osób tracących pracę, stanowi idealne katalizatorem więcej danych, aby przejść brakuje, być kopiowane lub usunięty.

Jakie są najczęstsze formy ataku?

Do najczęstszych form ataku, które napotykają organizacje to:
Wyciekom danych. – To jest wewnętrzne zagrożenie, które może mieć istotny wpływ na rentowność organizacji, jak dane mogą dostać się w ręce konkurencji

Spam – tradycyjna forma ataku, który jest teraz bardziej niż niechcianej poczty. Na przykład, wiadomości phishingowe mogą spowodować Informacje korporacyjne spółki były kradzieży. Ponadto, spam może zajmują cenne miejsce na serwerze firmy, a może to uniemożliwić biznesowe krytyczne informacje docierają.

Wirusy – Te rozwinęły w ostatnich latach w zakresie techniczny – mogą szybko przynieść całą organizację w dół – wpływ na działalność i tym samym rentowność

.

Niestety nie jest to tylko sprawa zarządzania jednego z tych zagrożeń, jako spam mogą zainfekować organizacji wirusem i wirusy mogą zalać Ci spam. To błędne koło, co oznacza, że ​​organizacje muszą chroni przed wszystkimi rodzajami ryzyka. Z dobrej strony, wszystkie te zagrożenia mogą być chronione przed, i raz w miejscu rozwiązanie bezpieczeństwa często ochrony danych, reputacji firmy i ostatecznie przyszłość organizacji.

Czy istnieje rozwiązanie, które będzie chronić organizację od wszelkiego typu zagrożenia?

Nie ma dostępnych rozwiązań, które będzie chronić organizację z większości rodzajów zagrożenia. Jednak tego typu rozwiązanie nie jest odpowiedni dla każdego rodzaju działalności. Przed dokonaniem inwestycji w rodzaju rozwiązania bezpieczeństwa, najlepiej jest przeprowadzenie niezależnej oceny potrzeb firmy, aby upewnić się, że rozwiązanie inwestują w pasuje do dokładnych wymagań organizacji.

Realizacja oprogramowanie bezpieczeństwa

Aby upewnić się, że rozwiązania bezpieczeństwa przynieść realne korzyści dla przedsiębiorstw, wymagania firmy muszą być przemyślane i zaplanowane temat. Jest to bardzo łatwe, zwłaszcza w obecnej sytuacji gospodarczej, aby wybrać rozwiązanie bezpieczeństwa, które wydaje się być najtańsze. Jednakże, jeśli nie odpowiadają wymaganiom będzie to fałszywe gospodarki, jak będzie wydawać więcej pieniędzy na dłuższą metę, zwłaszcza jeśli doszło do naruszenia bezpieczeństwa. Zagrożenia są ryzyka każdym aspekcie działalności gospodarczej; W związku z tym istotne jest, że rozwiązania zabezpieczające są zdolne do zabezpieczania całej organizacji.

Wiele organizacji powołuje wewnętrznego pracownika do oceny ich wymogów bezpieczeństwa. Osoba ta będzie odpowiedzialna za skanowanie na rynek najlepszych rozwiązań, a także do realizacji po wybraniu właściwym rozwiązaniem. Jednakże, profesjonalnie zrealizowane rozwiązanie zabezpieczające, które pasuje do potrzeb biznesowych jest zazwyczaj bardziej skuteczne.

Niezależnie od wielkości projektu bezpieczeństwa, ważne jest, aby podczas pracy z dostawcą, który może ocenić potrzeby biznesu i infrastruktury IT i wydaje zalecenia w oparciu o wymagania. Wybór oprogramowania zabezpieczającego, które uważasz, że potrzebujesz, nie może zapewnić Państwu bezpieczeństwo rzeczywiście potrzebują. Co więcej zagrożeń dla bezpieczeństwa są stale się zmienia i rozwija. Dlatego, chociaż może być chroniony w czasie realizacji, nie może być chroniona sześć miesięcy później. Dlatego istotne jest, aby nieustannie przeglądać swoje wymogi bezpieczeństwa, aby upewnić się, że organizacja rośnie, rozwiązanie bezpieczeństwa nadal pracować dla Ciebie. Jest to także ważne, aby wybrać dostawcę, który będzie w stanie zapewnić Państwu bieżące wsparcie i doradztwo po rozwiązanie zostało wdrożone.


Rebecca Rooney pracuje dla Concentrix, która oferuje rozwiązania bezpieczeństwa dla CRM, rachunkowości i zarządzania firmą, a także oprogramowania CRM oraz Konta i amp; Oprogramowanie ERP

Więcej Artykuły Finansów bezpieczeństwa

Tagi: , ,

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top