Blog o życiu

Spis Treści-Co To Jest Rynek Akcji Można Dowiedzieć Się Z Tej Cennej Informacji

Tam dziś tyle do strony zawierającej treści giełdzie, łatwo zgubić się w morzu informacji. To jest czas, aby przebić się przez bałagan i dowiedz się, co naprawdę sprawia, że bezpośrednie rynek pracy i sił napędowych w grze.

pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, o treści giełdzie jest to, że w dużej mierze jest wynikiem działania niewykształconych inwestorów. Na przykład, wielu ludzi często będzie kupować akcje, opierając się tylko na spekulacje, że ona zaraz wstanie, lub że ceny ropy idą w górę lub w dół, itp.

i często czynniki te w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z firmami, ogólną rentowność, a więcej robić z gospodarką. Niestety, niewykształceni inwestorzy zazwyczaj podejmują swoje decyzje inwestycyjne, oparte na tym, jak postrzegają gospodarkę robić, a nie konkretnej firmy.

to jest główną przyczyną załamania na rynku w 1929 roku i to jest przyczyna spadku na rynku, ponieważ. Kiedy малограмотных inwestorów wyjść na rynek, mają tendencję do działania jako ‚stada’.

innymi słowy, kiedy analitycy finansowi mówią kupić, są to wszystkie działają jak jeden i często razem kupić, ceny na rynku akcji, nawet jeśli firma nie robi szczególnie dobrze w planie finansowym. Ponadto, każdy mógł sprzedawać w łańcuchowej reakcji na niektóre wiadomości, odnoszące się do gospodarki jako całości, które naprawdę nie mają nic wspólnego z konkretną firmę, trzymają.

w obu przypadkach na giełdzie, albo ściśle nad lub pod-oceny konkretnej firmy, praktycznie bez uwzględnienia faktycznego jego rentowność. To nakrętki i śruby, jak działa rynek.

należy pamiętać, że w krótkim okresie rynek ma tendencję mocno lub nie doceniają firmę, z powodu wielu czynników, często z których wiele nie mają nic wspólnego z firmą: jednak w dłuższej perspektywie to zawsze wartość spółki, zgodnie z jego zarobków i faktycznym zyskiem. w

i myśleć o dot.com szał i krach na giełdzie w 1929 roku. To znowu sytuacja, kiedy wielu analitycy mówili ludzie kupowali, i jak stado, zrobili.

w ten sposób, firmy sprzedawali na astronomicznie wysokie ceny, nawet jeśli nie ma rentowności za nim. Kiedy ludzie w końcu zrozumieli, nie ma zysku za szaleństwo, dot.com biznes upadł.

tak jaki lekcja w tym wszystkim? Nie podążać za tłumem. Zamiast tego, trochę czasu, aby kształcić się o tym, jak czytać sprawozdania finansowe spółek, i określić, na ile są korzystne konkretnej firmy.

tylko po zidentyfikowaniu to i upewnić się, że firma jest jedną z najmniej rozsądnych granicach korzystne, jeśli nawet rozważyć inwestowanie w tę firmę. Najważniejsze czynniki, które należy przeczytać temat firmy w pytanie jest ich zysku, zysku netto, poziom zadłużenia (oczywiście im mniej tym lepiej), i chyba najważniejsze, jak długo oni obracali zysk. w

bardzo proste, jeśli firma tylko sprawia, że pieniądze w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat, pewnie nie wiele firm, aby inwestować, bo nie udowodnili, że mogą być opłacalne w dłuższej perspektywie. Postaraj się znaleźć firmy, które wykazały dobry poziom zysku, co najmniej 10 lat, a najlepiej dłużej.

w końcu, to najlepsze miejsce, aby znaleźć rynek giełdowy i informacje, pewnie w internecie. Możesz uzyskać najbardziej aktualne informacje o promocjach w internecie, i to staje się coraz bardziej łatwo zainwestować swoje pieniądze w internecie. To, w skrócie, opisuje zawartość giełdzie i jak należy kierować swoje decyzje inwestycyjne.

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top