Blog o życiu

Indeks Dow Jones spadł na problem klifu fiskalnego

Dow Jones:

z klifem Fiskalnym pytanie, dominującą na rynkach, indeks Przemysłowy Dow Jones spadł poniżej na 13000 poziomu na obawach, że w przypadku klif fiskalny problem nie został rozwiązany ani w Kongresie ofertę, w wyniku podwyżki podatków i cięcia wydatków zachęci gospodarkę USA z recesji.

indeksy giełdowe w USA zamknęły się z gwałtownym spadkiem w piątek, tak jak negocjacje w sprawie zapobiegania fajne cięcia wydatków i podwyżki podatków w nowym roku wykazały niewielki postęp. Indeks przemysłowy Dow Jones spadł na 158.20 pozycji lub 1,21%, zbliżając się na 12,938, 62 pkt poniżej kluczowego psychologicznego poziomu 13000.

James Paulsen, główny strateg inwestycyjny w Wells Zarządzanie kapitałem, powiedział, „To będzie prawdziwy płynu, oko za oko za weekend. Można powiedzieć, że wiele ludzi były bardzo wybredny w swoje ręce”.

w niedzielę w nocy amerykańscy senatorowie byli wyścig, starając się osiągnąć porozumienia w sprawie zapobiegania fiskalnego klifu, z podnoszenia podatków i automatycznego cięcia wydatków trochę więcej niż 24 godziny.

prezydent USA Barack Obama oświadczył w niedzielę rano, że rynki finansowe i gospodarkę USA będzie cierpieć na brak transakcji, i poprosił Kongres do działania.

będą przedterminowe zamknięcie rynku w poniedziałek, w wigilię Nowego Roku. Wall Street będzie handel w niedzielę po noworocznego wypoczynku we wtorek. Oczekuje się, że rynki będą lotne i całkowicie skupiony na transakcji finansowych skały.

analiza Techniczna:

indeks Przemysłowy Dow Jones pokazuje pewną słabość z indeksem schodząc poniżej 200-okresowej średniej kroczącej w piątek. 12,800 jest dobrym poziomem wsparcia dla indeksu. Jeśli 12,800 podzielona jest następujące wsparcie znajduje się na 12,500. Wskaźnik należy traktować jako oznaki słabości, jeśli on nie może się skoncentrować i utrzymać się powyżej poziomu 13,200.

prognoza:

w krótkim okresie ruchu w DOW będą dominować klif fiskalny wiadomości. Oczekuje się, że Kongres może zrobić, chociaż w ostatniej chwili ofertę, co może prowadzić do smart-rajd indeksu Dow Jones.

danych ekonomicznych byłoby umieścić na dalszy plan i będzie więcej-w cieniu polityki fiskalnej urwiska. Rynek może trafić do poważnego ciśnienie, jeśli „klif fiskalny” mówili буксует lub pozostają nierozwiązane.

akcje, aby nie przegapić:

W Barnes i szlachty (BCS) akcje dzisiaj w wiadomościach i wzrosły o ponad 4% w piątek po tym, jak Pearson PLC (PSYOP) zainwestowała ponad $ 89.5 mln za 5% udziałów w księgarniach zakamarek grupy Mediów.

Synchronoss technologies (ИНКВ) akcje też dzisiaj w wiadomościach wzrosły o ponad 3% Po tym, jak kupiłam jednostka cloud computing, od newbay od badania w ruchu (РИММ).

zaawansowane mikro urządzenia (AMD) akcji spadł 4.6%. Akcji było aktywna sprzedaż w ciągu całego tygodnia i spadła o ponad 12% za tydzień. Wydaje się, że są tam informacje o niektórych wewnętrznych, sprzedających w promocji.

rtęć zasobów akcje spadły o prawie 8%, na 19 – procentowy spadek w ciągu tygodnia z inwestorami rośnie zniecierpliwienie z powodu braku wydobycia ropy naftowej i gazu firmy Internet dla Hornett i dorzecza rzeki kundlem.

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top