Blog o życiu

Były Zarządzanie funduszami Wilshire CIO Cleo Chang Nazwany szefa Alternative Investments Inwestycje w American Century


Kansas City, MO (PRWEB) 15 maja 2015

American Century Investments ogłosiła, że ​​Cleo Chang został mianowany wiceprezes i szef inwestycji alternatywnych do 150 miliardów dolarów * globalnej firmy zarządzającej aktywami. Chang, który przyłącza się do Amerykańskiego Stulecia w dniu 18 maja, wcześniej był dyrektorem inwestycyjnym Wilshire zarządzanie funduszami. Powołanie Chang do tej nowo utworzonej roli zarządzania inwestycją jest na piętach innych ostatnich zatrudnia wykonawczych przed przewidywanym przez przedsiębiorstwo premiery pakietu alternatywnych strategii inwestycyjnych.


Jako szef inwestycji alternatywnych, Chang będzie najbardziej wyższego szczebla zarządzania nakładów firmy odpowiedzialny za rozwój i nadzór nad alternatywnymi możliwościami inwestycyjnymi płynnych. W szczególności, ona zapewnia kierownictwo strategiczne dla inicjatywy Inwestycje alternatywne istnienia przedsiębiorstwa, pomoc w rozwoju konkurencyjnej i perspektywiczne własne możliwości inwestycyjnych w ramach rynku alternatyw w połączeniu z zespołów inwestycyjnych tej firmy, zapewnienie nadzoru do subadvisors zarządzania inwestycyjnych alternatywy innych firm i służyć jako Lider na myśl firmy płynnych alternatyw, zapewniając jej perspektywy do klientów i innych odbiorców zewnętrznych. Raportowanie do Co-Dyrektora Inwestycyjnego Victor Zhang Chang będzie ściśle współpracować z CIO dyscypliny przedsiębiorstwa oraz doświadczonych subadvisors i starszych członków zespołu zarządzającego inwestycją Amerykańskiego Stulecia, aby stworzyć gamę rozwiązań dla klientów.


„Jak działać na rzecz rozbudowy naszych możliwości inwestycyjnych alternatywnych, nie mogę myśleć o lepszym, bardziej strategicznego lidera do nadzorowania tej bardzo ważnej inicjatywy”, powiedział Zhang. „Znam Cleo od ponad dziesięciu lat. Ona jest zawodowcem inwestycji dąży do zapewnienia klientom innowacyjnych rozwiązań inwestycyjnych, prowadzony przez tych samych wysokich standardów jakości, świadomości i zarządzania ryzykiem, które to cechy amerykańskiej Century Investments. „


Przed dołączeniem do Amerykańskiego Stulecia, Chang był z Wilshire zarządzanie funduszami przez 10 lat, ostatnio służąc jako CIO i dyrektor zarządzający. Jako CIO, Chang nadzorował wszystkie funkcje związane z inwestycjami, w tym badania menedżera, zarządzanie portfelem i badań inwestycyjnych dla obu klas aktywów tradycyjnych i alternatywnych. Wcześniej była kierownikiem badań inwestycyjnych, odpowiedzialny za tworzenie rozwiązań inwestycyjnych i ram alokacji aktywów.


Wcześniej w swojej karierze, Chang pracował jako kierownik inwestycji z Harris myCFO Inwestycyjnych Advisory Services, spółki zależnej Bank of Montreal. Ona zdobyła licencjat z ekonomii na University of California, Berkeley i MS w finansach matematycznej na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Ona również tytuł MBA z koncentracją w finansach z Marshall School of Business, University of Southern California.


Rekrutacja na dodatkowe Alternatywy

Oprócz Chang, amerykański wieku dokonał serii wykonawczej wynajmuje wspierać ekspansję swoich możliwości płynne alternatyw. Sandra Testani, CFA, CAIA, dołączył do firmy w dniu 9 marca jako dyrektor zarządzania produktem, koncentrując się na alternatywnych strategii. W dniu 16 marca, Brian Schappert został zatrudniony jako wiceprezes i szef sprzedaży w ramach alternatywnych organizacji sprzedaży pośredniej amerykańskiego stulecia. W sierpniu ubiegłego roku, został mianowany Glen Casey wiceprezes i szef działu produktów odpowiedzialnych za strategię produktową, zarządzania i rozwoju dla wszystkich dyscyplinach inwestycyjnych, w tym alternatywnych strategii.


Testani spędził 15 lat w AllianceBernstein, ostatnio jako dyrektor zarządzania produktem alternatywy, gdzie pokryte fundusze hedgingowe, private equity, w fundusz funduszy hedgingowych i zarejestrowany alternatywnych strategii w całej high-net-worth, pośrednika i klienta instytucjonalnego kanały na całym świecie. Była członkiem komitetu zarządzającego alternatywnej inwestycji przez przedsiębiorstwo, które jest odpowiedzialne za jego multi-manager ofert. Testani tytuł licencjata w międzynarodowych stosunkach / Ekonomia z Boston University i jest Chartered CFA i CAIA.


Schappert dołączył Amerykańskiego Stulecia z Gold Bullion International, gdzie pracował jako wiceprezes i szef sprzedaży i rozwoju biznesu. Wcześniej był z AXA Dystrybutorów w Nowym Jorku. Schappert ma BS w finansach z Fairfield University.


Casey dołączył amerykański wieku po karierze z Goldman Sachs Asset Management, gdzie ostatnio pracował jako szef produktu i strategii portfela, US dystrybucji innej firmy 17 lat. Casey uzyskał z rachunkowości Bentley College, Waltham, Massachusetts i MS w finansach z Boston College.

Nowy Brand New Fundusze

W lutym amerykański Century złożyła oświadczenia rejestracyjne dla wielu płynnych alternatywnych funduszy inwestycyjnych, z przewidywanego rozpoczęcia jeszcze w tym roku. Dostępne pod marką „AC Alternatywy z amerykańskich Century Investments,” firma zajmuje Perella Weinberg Partners Capital Management LP, wiodący globalny instytucjonalny asset manager, w celu świadczenia usług zarządzania inwestycjami i alokacji i polecam i interakcji z sub-doradców dla multi-manager nowe fundusze inwestycyjne. Nowe środki uzupełniają dwa istniejące Amerykańskiego Stulecia zarządzane fundusze, Rynek akcji Neutralny Rynek neutralnym, które zostaną przemianowane z szyldem AC Alternatywy.


stworzenie nowej marki i startów kolejnych funduszy inwestycyjnych są przeznaczone do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania klientów na narażenie na szerszy wachlarz klas aktywów i nietradycyjnych strategii, według Amerykańskiego Stulecia.


American Century Investments jest wiodącą firmą zarządzającą inwestycjami w prywatnych rękach, dąży do oferowania najwyższej wydajności inwestycji oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami od jego powstania w 1958 roku Serving specjalistów inwestycyjnych, instytucji, korporacji i inwestorów indywidualnych, amerykański Century Investments oferuje Różnorodność dyscyplin inwestycyjnych zarządzanych przez szereg produktów, w tym fundusze inwestycyjne, instytucjonalnych odrębnych rachunkach, zmieszane trustów i kont podrzędnych-doradczym.


1300 pracowników firmy Obsługujemy klientów z siedzibą w Nowym Jorku; Londyn; Hong Kong; Mountain View, Kalifornia .; i Kansas City, MO Jonathan S. Thomas jest prezes i dyrektor generalny i Victor Zhang i David MacEwen służyć jako współ-szef oficerów inwestycyjnych. Dzięki swojej strukturze własnościowej, więcej niż 40 procent badań wsparcia zyski Amerykańskiego Stulecia Investments pomóc w znalezieniu lekarstwa na choroby, w tym raka, cukrzycy i demencji. Więcej informacji na temat Amerykańskiego Stulecia, odwiedź http: / /www.americancentury.com .

* Century Inwestycje amerykańskie aktywa pod zarządzaniem na dzień 30 kwietnia 2015

# # #

Należy rozważyć funduszu cele inwestycyjne, ryzyka, opłaty i wydatki starannie przed dokonaniem inwestycji. Prospekt emisyjny lub skrót prospektu funduszu, które można uzyskać, odwiedzając americancentury.com, zawiera te i inne informacje o funduszu, i powinny być dokładnie przeczytać przed rozpoczęciem inwestycji.


Nie ma żadnej gwarancji, że cele inwestycyjne zostaną spełnione. Dywersyfikacja nie zapewnia zysku lub zabezpieczenia przed utratą kapitału.


Alternatywne fundusze inwestycyjne, które posiadają wiele nietradycyjnych inwestycji często stosują bardziej złożonych strategii inwestycyjnych funduszy inwestycyjnych niż tradycyjne. Każda z nich różni się alternatywą klasy aktywów i strategie inwestycyjne mają unikatowe zagrożenia czyniąc je bardziej odpowiednie dla inwestorów z ponadprzeciętnej tolerancji na ryzyko.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top