Blog o życiu

Aspirujących Minds otwiera pierwszą Standardowego szans na rynku pracy w USA do testu Most Pracodawca Kandydatem Divide


Redwood City, Kalifornia (PRWEB) 13 maja 2015

Minds Wschodzące , liderem credentialing miejsc pracy, który zapewnia AMCAT ™, na świecie najczęściej używanych próbę uzyskania zatrudnienia, poinformowała o wprowadzeniu na rynek sprawdzianów flagowy w Stanach Zjednoczonych, aby pomóc zamknąć lukę pomiędzy rosnącą ofert pracy i kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach.


Około 5 milionów amerykańskich miejsc pracy – najczęściej w ponad dziesięciu lat. – Są nieobsadzone, zgodnie z US Bureau of Labor Statistics, a 8,5 miliona osób szuka pracy

Dążenie Minds, z więzi kierowniczych do MIT i Harvard University i inwestycji z Omidyar Network, opracowane AMCAT, tylko testy standaryzowane oceny do dokładnego pomiaru zatrudnienia oraz przewidywania wydajności w 90 procent dostępnych miejsc pracy. AMCAT korzysta z opatentowanej technologii z udziałem Zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego oceny adaptacyjne i statystycznych metod. , Testy oparte na danych w chmurze ocenia ponad 200 umiejętności, rozciągającą język, kompetencje poznawcze i funkcjonalne; cech osobowości; i obsługi sytuacji.

Ponad 2 miliony osób poszukujących pracy w Azji, na Bliskim Wschodzie iw Afryce miały AMCAT i otrzymał miliony mandatów od badania stały się dostępne. Poświadczenia przyznawane dla każdego kompetencji, takich jak umiejętności i cechy osobowości. Wschodzące Minds jest szybko skalowanie, dodając ponad milion osób poszukujących pracy rocznie. Test jest statystycznie kalibrowane na rynku amerykańskim i zatwierdzone do przewidywania wydajności w firmach amerykańskich.


„Po siedmiu latach dostrajania nasze unikalne rozwiązanie credentialing miejsc pracy poprzez współpracę z setkami firm międzynarodowych w różnych częściach świata, jesteśmy gotowi do wprowadzenia go w Stanach Zjednoczonych”, powiedział dyrektor generalny i Pretenduje Minds ko- Założycielem Himanshu Aggarwal. „Mamy nadzieję, że współpraca amerykańskich firm, instytucji i osób poszukujących pracy rozwiązać niedopasowanie umiejętności i praca przyniesie procesów rekrutacji i zatrudniania w 21 wieku.”


I dodał: „Mimo ustalonego poziomu bezrobocia oraz popularności miejsc pracy i sieci, istniejące narzędzia pośrednictwa pracy nie są skuteczne. CV, wyższe wykształcenie i profile online nie przekazać jakość lub potwierdzenie kompetencji. To jest trudne dla firm, aby wypełnić wykwalifikowanych miejsc pracy i dla kandydatów do połączenia z prawej miejsc pracy dla swoich możliwości. „


2014 Niedobór talentów badanie ManpowerGroup okazało się, że 40 procent amerykańskich pracodawców zgłaszane problemy napełniania odpowiadając pracy ze względu na brak talentu. Większość badanych pracodawców powiedział, różnica ta zmniejsza ich zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów.


Z drugiej strony, osoby poszukujące pracy nie wiedzą, jakie umiejętności są potrzebne i jak dobrze wykonać te umiejętności, nie może wskazać odpowiednie miejsca pracy, i nie może połączyć się z pracodawców szukających swoich umiejętności.


Według McKinsey & amp; Badanie firmy, 42 procent absolwentów szkół wyższych w USA były w pracy, które wymagają mniej niż cztery lata nauki w college’u i 41 procent absolwentów najlepszych uczelni w kraju nie mogła znaleźć pracy w wybranej dziedzinie. Kandydaci muszą również lepszy sposób zaprezentować nietradycyjnych kwalifikacji, takich jak zakończenie masowych otwartych kursów internetowych (MOOCs).


Od 2013 roku, Minds Wschodzące współpracuje z EDX trybie online oferujących docelowych uczenia MOOCs i założona przez Harvard i MIT.


„Nasze partnerstwo z aspirujących Minds pozwoliła naszym zagranicznym studentom zdobyć uznanie dla EDX certyfikatów oczywiście w swoich profilach AMCAT, dostęp do dodatkowych pracodawców oraz wglądu na braki w umiejętnościach potrzebnych do wypełnienia”, powiedział Anant Agarwal, CEO EDX. „Z USA premiery aspirujących umysłów”, oczekujemy, że nasi uczniowie korzystają w równym stopniu do USA. „


zwiększenie wykorzystania wynajem wstępnej oceny nie pomogło meczu poszukujących pracy z firmami. Ani nie zapewniają żadnej oceny te wskazówki dla osób poszukujących pracy.


„Wzrasta nieważne od firm, które potrzebują talentu i wszystkich tych ludzi, którzy zakwalifikowali się do pracy, ale nie można znaleźć jednego,” powiedział Tarun Khanna, Jorge Paulo Lemann profesor Harvard Business School i Minds doradcą Dążąc , „Dążenie Minds rozbija instytucjonalnych barier między pracodawców i osób poszukujących pracy. To otwiera nowe możliwości dla firm i kandydatów do pracy. „


AMCAT

AMCAT, w przeciwieństwie do typowej wypożyczalni wstępnej oceny, korzyści pracodawców, rekrutację, instytucji i osób poszukujących pracy. Dla kandydatów do pracy, zapewnia poświadczenia pracy-certyfikacji i opinię na temat rozwoju umiejętności, więc kandydaci wiedzą, co umiejętności muszą nabyć. Po raz pierwszy, poszukujący pracy, nawet z mniej prestiżowej szkoły, będzie w stanie konkurować na równych warunkach, dzięki credentialing AMCAT w.


poświadczenia AMCAT zintegrowane są z profili na LinkedIn (gdzie Minds Wschodzące jest trzecim największym certyfikującą), potwór, i innych miejsc pracy. LinkedIn stwierdził że profile z poświadczeń otrzyma sześć razy tyle poglądów na średniej jako profil bez niego.


Dla pracodawców, AMCAT zapewni bazę wstępnie ocenić kandydatów w USA od ponad 1000 profili zawodowych, również powiązane z amerykańskim Departamentem O * Net pracy klasyfikacji zawodowych jest. Badanie polega na pomiarze umiejętności do różnych prac – w tym programistów; Specjaliści detaliczne; i pomoc techniczna, obsługa klienta i przedstawiciele handlowi, jak i agentów ubezpieczeniowych – w takich branżach, jak informatyka, bankowość i finanse, handel, i innych sektorach usługowych. Na pytania próbka AMCAT, proszę kliknij tutaj .


AMCAT pomógł pracodawcy zaoszczędzić nawet 75 procent czasu rekrutacji. Poprzez poprawę jakości naj test włączony w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej, aby zwiększyć skuteczność sprzedaży o 36 procent i pomógł globalny firmą informatyczną zwiększyć wydajność oprogramowania „produktu inżynierowie o 30 procent.


„Talent jest najważniejsza jakość w ludziach napędzane firmy takiej jak nasza,” powiedział Amit Aggarwal, SVP -. HR z Genpact to światowy aspirujących Minds klienta „Uważamy AMCAT bardzo skuteczne w tworzeniu odpowiedniej jakości standardy, naszymi duża ilość potrzeb oceny kompetencji oparte i rekrutacji najlepszych pracowników dla naszych klientów., analityczne podejście oparte na danych zatrudniony przez ambitnych Minds w połączeniu z naciskiem Genpact w sprawie uczenia się i rozwoju gwarantuje mamy najlepszych ludzi generujących skutki dla naszych klientów każdego dnia. „

Firmy i osoby rekrutujące używać AMCAT dokładnie zidentyfikować najlepszych kandydatów. Uczelnie polegać na AMCAT w celu zwiększenia szans na zatrudnienie poprzez uzyskanie „prawdziwą miarą ich zatrudnialności absolwentów studentów, a także w celu oceny i udoskonalenia kursy.


Badanie może być brane za pośrednictwem kamery oparte na auto-proctoring osoby wybranego urządzenia (w tym tabletki), na uczelni, w ambitnych ośrodków egzaminacyjnych Minds, lub w miejscach pracodawców.

Więcej informacji dla pracodawców: http://aspiringminds.com/talent-solutions

Więcej informacji dla osób poszukujących pracy i instytucji: http://aspiringminds.com/career-solutions

Zapewnienie oceny na świecie oparte największej wymiany talentów, AMCAT od 2008 roku ułatwiło zadanie więcej niż 200.000 meczów. Wschodzące Minds służy ponad 1100 korporacji, w tym dziesiątki listy Fortune 500 firm i ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego.


globalna firma w Indiach z silnych powiązań USA ustanowił swoją siedzibę w USA w Redwood City, Kalifornia. Plany przewidują zatrudniających do 10 osób, w sierpniu.


Więcej informacji:

Arkusz: http://www.aspiringminds.com/sites/all/themes/aspiringminds/pdf/factSheet.pdf

pytania AMCAT Próbka: http://www.aspiringminds.com/sites/all/themes/aspiringminds/pdf/amcatsSampleQuestions.pdf

Case studies: http: / /aspiringminds.com/case-studies

Bio of Minds CEO i współzałożyciel aspirujących Himanshu Aggarwal: http://www.aspiringminds.com/about-us/the-team/himanshu-aggarwal

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Podobne href=”http://halena.com.pl/index.php/category/finanse/”>

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top