Blog o życiu

2015 Panele REVE / CCIM Midwest Nieruchomości Inwestycje Nazwiska ekspertów Summit w celu omówienia trendów

Louisville, Kentucky. (PRWEB) 18 maja 2015

Midwest Nieruchomości Inwestycje instytucjonalne Szczyt (#MidwestRealEstateSummit), która zwraca się do Louisville w środę, 17 czerwca został umieszczony panele eksperckie, które będą świadczyć perspektywy na Trendy na rynku nieruchomości inwestycyjnych i rozwojowych.

Przedstawione przez Real Estate Venture Exchange i Kentucky CCIM rozdziału, w 2014 roku inauguracyjna impreza przyciągnęła ponad 150 specjalistów, którzy słyszeli kierownictwo przemysłu podzielić się swoim doświadczeniem z nabycia, finansowania i rozwoju dużych projektów.


Impreza jest otwarta dla inwestorów, deweloperów, dostawców usług i innych osób zaangażowanych w rozwój i finansowanie nieruchomości komercyjnych. Bilety i informacje dostępne są na obecność http: //www.revellc.org i http://www.kyccim.org .


Kierownictwo na dewelopera / głównego panelu to:

  Mike Garcia, dyrektor finansowy i wiceprezes, przejęcia i rozwój, Omni Hotels and Resorts, Dallas. Garcia i jego zespół będą kierowania 289.000.000 dolarów projekt na budowę 600-pokojowy hotel w centrum Omni Louisville. Był związany z zakupem sześciu ośrodków w 2013 roku i rozwoju trzech hoteli Convention Center w ciągu ostatnich pięciu lat w Fort Worth, Nashville i Dallas.
  Jeremy Stephenson, prezes i główny, Milhaus Ventures, Indianapolis. Stephenson prowadzi kompleksowe zróżnicowanym wykorzystaniu partnerstwa publiczno-prywatnego w miastach, w tym ostatnio opracowane 425.000.000 dolarów JW Marriott Centrum kongresowe w centrum Indianapolis.
  Matt Cohoat, wiceprezes i dyrektor finansowy Becknell Industrial, Indianapolis. 20-letni weteran branży nieruchomości, Cohoat jest powszechnie uznawana za jego zarządzanie kluczowym bankowości i relacji z inwestorami instytucjonalnymi.
  Moderator Reed Weinberg, prezes i główny PRG Investments, Louisville. Nadzoruje wszystkie aspekty maklerskich i inwestycyjnych działalności firmy. Ma prawie 20-letnie doświadczenie w maklerskiego, inwestycji i zarządzania nieruchomościami.

Na panelu kapitału / inwestycji:

William Lafferty, Dyrektor Zarządzający, HanoverStreet, Atlanta. (Jednostka Deutsche Bank CMBS). Lafferty nadzoruje transakcje finansowania nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych Urzędu Wojewódzkiego, od inicjowanie, finansowanie strukturyzowane, obsługi kredytów, odbudowuje, przejęciami oraz bankructw umów equity joint venture i pożyczek rozwoju.
  Michael Vu, wiceprezes Nieruchomości Partnerzy Artemis, Waszyngton. Jego firma prywatna inwestycja kapitałowa ma 1800000000 dolarów kapitału własnego inwestora w zarządzaniu, a on kieruje działalnością akwizycji i zarządzania aktywami dla niektórych strategii Funduszu Artemidy.
  Moderator Geoff White Nieruchomości Obsługa Team Leader, Frost Brown Todd, Louisville. Biały oznacza, obsługujące pożyczki kredytodawców, kredytobiorców, właścicieli, inwestorów, deweloperów i zarządców w finansowaniu, treningu, obsługi, zakupu, sprzedaży, rozwoju i zarządzania nieruchomości komercyjnych i zdrowia właściwości.

W tym roku ojczysty opisywany jest Mark A. Denien, wiceprezes i dyrektor finansowy Duke Realty Corporation, spółki z siedzibą w Indianapolis, która jest właścicielem, zachowuje interes w fazie rozwoju lub ma więcej niż 150 milionów lokali o łącznej stóp kwadratowych przemysłowych i aktywa biura w 22 głównych obszarów metropolitalnych. USA


Impreza jest współorganizowana przez Nieruchomości Venture Exchange, organizacji regionalnej, której zadaniem jest połączyć handlowych właścicieli nieruchomości i deweloperów z źródeł finansowania i rozdziału Kentucky CCIM, organizacji, która zapewnia edukację handlową i inwestycje nieruchomości i tworzenie sieci możliwości.

„To jest wspaniałe skład nieruchomości i inwestycji ekspertów, i jestem pewien, że te dyskusje będą produkcji praktycznych informacji, które mogą być wprowadzone do pracy natychmiast”, powiedział Bob Ogden, Prezes Reve. „Jesteśmy podekscytowani Głębokość i znajomość paneli, i jak to wydarzenie na dalszą misję pomaga Reve zebrania tych zasobów. „

Said Kentucky CCIM prezes Tim Gramig: „Kentucky CCIM Rozdział ma zaszczyt być współgospodarzem tego teraz rocznej Midwest Nieruchomości Szczytu Inwestycyjnego która odbyła się w Louisville, Kentucky Nasze partnerstwo z Reve była korzystna dla obu organizacji i naszych zasięg geograficzny rozszerzyła daleko poza Kentucky. W tym roku nasze wybitnych panelistów zawiera istotnych graczy zarówno z deweloperem i stron Kapitał / inwestycyjnych w branży nieruchomości komercyjnych z uczestnikami z tak odległych jak Atlanta, Waszyngtonie i Indianapolis. Czekamy na bardzo pouczające i dobrze zadbane wydarzeniem. „

pół dnia Szczyt rozpoczyna się o godzinie 10 i odbędzie się w Ice House w centrum Louisville. Bilety w cenie $ 50 w góry za członków Reve i CCIM, a 60 dolarów za nie-członków. Dodatkowe informacje są dostępne na stronach internetowych Reve i CCIM.


Frost Brown Todd ( http: / /www.frostbrowntodd.com ) sponsoruje szczyt. Sponsorzy CCIM zdarzeń są Biznesu Najpierw KCREA i First Call Insurance Claims.


O CCIM:

Założona w 1954 roku, powstał Instytut CCIM dać komercyjnym praktyków nieruchomości wcześniej niezrealizowane możliwość dalszego ich praktyk biznesowych poprzez skoncentrowane możliwości kształcenia i sieci handlowe i inwestycje w nieruchomości. Oznaczenie CCIM jest rozpoznawany jako probierz kompetencji zawodowych. Od 1979 roku, Kentucky CCIM Rozdział został uznany jako premier organizacji nieruchomości w całym stanie. http://www.kyccim.org .


O Reve:

REVE jest organizacją regionalną, której misją jest łączenie handlowych właścicieli nieruchomości i deweloperów z źródeł finansowania i specjalistów, którzy służą te grupy. Jego kwartalne spotkania i wydarzenia specjalne wyposażone nieruchomości liderów i prezentacje twórców poszukujących kapitału. Członkowie Reve to czajnik nieruchomości komercyjnych decyzyjne, inwestorów prywatnych funduszy zorientowanych nieruchomości i instytucji, banków, instytucji ubezpieczeniowych i źródeł instytucjonalnych kapitału dłużnego. O członkostwo lub spotkaniu informacyjnym na stronie
http: //www.revellc.org

###

 
                    
                  
                
                
clear=”all”

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Komercyjne Finansowanie Pojazdu

Samochody dostawcze dokładnie wszystkie pojazdy wykorzystywane do różnych celów komercyjnych. Każdy pojazd, który przekracza...

Bridge Kredyty

Jakie Są Kredyty? a bridgeloan-to krótkoterminowe pożyczki, osiągnięty firm, które nie otrzymują pożyczki od...

Cv Prywatnego Kapitału

Liczne sytuacje mogą wystąpić na każdym rynku i w świecie biznesu, gdzie wymagana jest...

Najnowsze Giełda Aktualności

Market Center Logo I zaprojektował logo dla centrum rynku bloga.Blogi: www.distressedvolatility.com , dvnet.distressedvolatility.com www.newsmovingmarkets.com...

Notowania giełdowe

Czy kiedykolwiek obserwowane ekran zapasów dealera w mającej operatorów rynku klejone do niego z...

Dental Marketing Dzisiaj

Dziś marketingu Dental jest znacznie inaczej niż to było w przeszłości, gdy dentysta miał...

Penny Market Zdjęcie

Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem, aby zarobić pieniądze na rynkach akcji jest inwestowanie...

Finanse Osobiste

Osobiste finanse oznacza wniosek w sprawie zasad Finansów do decyzji dotyczących pieniędzy osoby lub...

Corporate finance pomoc

Expertsmind jest przeznaczony do zapewnienia Corporate Finance przydziału pomocy dla studentów finansów przedsiębiorstw. Mamy...

Jak inwestować 50000

Jak zainwestować 50000 – Badając sposoby inwestowania 50.000 dolarów, wielu większych firm inwestycyjnych mają...

Day Trading Online

Umiejętność rozwijania zwycięskie style jest możliwe dla większości tych, którzy handlu futures. Problemem jest...

Zarządzanie finansami w spółkach

Z efektywnego zarządzania finansami w firmach biznesowych może poszerzyć i uzyskać większe ………………………………………….. ……………………………….....

Aktualizacje rynku amerykańskim

PennyStockExchange.net Penny Zapasy wpisów dotyczących Twitter Śledź nas na Twitterze http://twitter.com/STOCKSWAGER Pozytywne Wiadomości z...

Praca Finanse W Omanie

Oman jest mały kraj graniczy z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Posiada...

razy finansów i biznesu

W tych ciężkich czasach finanse jednostek szukasz wydać mniej gdzie się da. Spójrzmy prawdzie...

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Top